OFERTA


Nasza Oferta

Obecnie posiadamy 3 samochody marki Mercedes Sprinter - solidna marka z nowoczesnym i przestronnie zaprojektowanym wnętrzem - zakupione w 2015 roku. Luksusowe wyposażenie naszych busów, kameralne wnętrze (max. 7 podróżujących plus 2 kierowców) oraz pełny dostęp do dodatkowych usług na pewno zniwelują niedogodności długiej podróży. Nasze usługi kierujemy również do urzędów oraz firm przyjmujących ważnych / zagranicznych gości, aby w luksusowych i prestiżowych warunkach przewieźć ich na wyznaczonej trasie.

Dlaczego My

Firma AlexanderBus jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy z różnych powodów są niezadowoleni z innych środków transportu. Oferujemy bogatą ofertę udogodnień i dbamy o to, by podróż z nami przebiegała komfortowo, bezpiecznie, przyjemnie i terminowo. Podróżując z nami każdy klient może odpocząć i zrelaksować się, korzystając z wszystkich innowacyjnych rozwiązań w naszych busach. Podchodzimy do każdego pasażera indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Na każdym etapie realizacji zlecenia przejazdu, czy też wysyłki paczki klient może liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy zawsze do Państwa usług, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.


Wynajem busów dla firm

Nasza oferta jest skierowana do firm poszukujących odpowiedzialnego i profesjonalnego przewoźnika. AlexanderBus zajmuje się nie tylko przewozami osób do Danii i do Niemiec, ale również swoją ofertę kierujemy do indywidualnych biznesmenów oraz firm, które w prestiżowych warunkach na wyznaczonej trasie zamierzają przewozić swoich gości / kontrahentów. Oddajemy do Państwa dyspozycji luksusowo wyposażone busy wraz z doświadczonymi kierowcami, aby podróż przebiegała w spokojnych, komfortowych warunkach. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, dyskrecję i doświadczenie w obsłudze VIP. Podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą, jakość oferowanych usług.
Obsługujemy:
• konferencje, szkolenia
• imprezy i wycieczki integracyjne
• przewóz pracowników
• przewóz gości VIP
• przewóz Prezesów i Włascicieli firm

Wynajem busów na wieczory kawalerskie oraz panieńskie

Wieczór kawalerski oraz panieński to moment, kiedy każda przyszła panna i pan młody chcą, aby był wyjątkowy i oczywiście dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Nasza firma oferuje możliwość ekskluzywnego przewozu uczestników imprezy wraz z kierowcą, tak by mogli spędzić czas w dowolnym miejscu, nie martwiąc się niczym. Wiadomo, że nikt z gości imprezy nie będzie chciał pełnić roli kierowcy. Warto, więc wcześniej zadbać o profesjonalny transport. Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań by bezpieczeństwo i wygoda pasażerów stały na najwyższym poziomie. Dzięki nam goście szybko i sprawnie znajdą się na wymarzonej imprezie oraz bezpiecznie dotrą do domu.

32' TELEWIZOR

Każdy z naszych busów wyposażony jest w 32 calowy Telewizor do dyspozycji podróżujących. Posiadamy bogatą bazą najnowszych filmów DVD, które włączamy na życzenie klienta.

WIFI

Nasze busy posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu, dając tym samym naszym klientom możliwość nieprzerywania pracy czy też korzystania z Internetu w trakcie całej podróży.

KLIMATYZACJA

Nowoczesna klimatyzacja to standardowe wyposażenie każdego naszego pojazdu. Komfortowa temperatura to priorytet w trakcie podróży na długich, jak i krótkich trasach.

ROZKŁADANE FOTELE

W naszych busach pasażerowie mają możliwość rozłożenia fotela do pozycji leżącej . Zapewniamy również koc i poduszkę, dzięki temu można wygodnie spać w trakcie podróży.

GNIAZDKA 230 V

Każdy z foteli posiada wbudowane gniazdko 230 V , gdzie podłączysz swój laptop lub smartfon.

KAWA, HERBATA

Dla naszych klientów świeżo parzona kawa lub herbata.

2 KIEROWCÓW

Na naszych trasach podróżujemy zawsze z dwoma kierowcami.

DVD

Oglądaj nowości DVD w drodze !